Kosova Üniversitesi DGS Dikey Geçiş

Kosova Üniversitesi DGS Dikey Geçiş

Yurt dışında eğitim almak isteyen kişilerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Eğitimini Kosova Üniversitesi dgs Dikey Geçiş sınavına girmeden tamamlama şansına erişebilirler. Farklı bölümlerin olduğu Priştine Universum üniversitesinde hukuk, mimarlık ve inşaat mühendisliği bölümlerinde İngilizce destekli eğitim verilmektedir. Aynı bölümler dikey geçiş için de uygun olan bölümler arasında yer alır.

Üniversite Kayıt İşlemleri ve Detaylar

Üniversiteye kayıt işlemleri yapılırken öğrencilerden kimlik fotokopisi, ikametgah, nüfus kayıt örneği, lise diploma fotokopisi, 8 adet biyometrik arka fonu beyaz olan fotoğraf gerekmektedir. Hepsi çok kısasürede toparlanabilen evraklardır. Puan şartı aranmaması da öğrencilere büyük avantaj sağlar. Eğitimin kalitesi öğrencilerin Priştine Universum üniversitesine olan ilgisini arttırmaktadır. Her yıl binlerce öğrencinin kayıt yaptırması da bu durumu ispatlar niteliktedir. Eğitim sırasında hocalar sadece teorik anlamda değil uygulamalı olarak da derslere katkı sağlarlar. Böylece öğrenciler iş hayatlarında karşılaşacakları zorluklar ile daha iyi mücadele edebilir. Hocalar kendi tecrübelerini de öğrencilere aktararak onları hayata hazırlamak konusunda en sağlam adımı atmış olurlar.

Okulun düzenlediği sosyal faaliyetler de öğrencilerin stres atması adına yapılmaktadır. Ülkede yaşam şartları da son derece rahat olduğu için eğitim dönemi boyunca huzurlu günler geçirilir. Kosova Üniversitesi dgs Dikey Geçiş bölümleri birbirinden farklılık göstermektedir. Dönem süreleri birbirinden farklılık gösterir. Harçlar da herkesin bütçesine uyacak şekilde düzenlenmiştir. Genellikle yurt dışı eğitimleri mali açıdan yüklü olduğu için öğrenciler bu duruma ön yargılı yaklaşır. Bu durum Kosova Priştine Universum için kesinlikle geçerli değildir. Giyim ve gıda alışverişlerinde ülke şartları da her bütçeye uyacak şekildedir. Ayrıca öğrenciler için en önemli olan konulardan bir tanesi de nerede kalacağım kslscsğım sorusudur. Bu konu ile ilgili olarak okula yakın olan yurt ve apart otel seçenekleri ilk etapta değerlendirilecek olan alternatifler arasında yer alır. Zaman içinde öğrencilerın kaynaşması ile birlikte ev kiralama fikri ortaya çıkmaktadır. Masraflar bölüşülerek konaklama konusu çok daha ekonomik bır şekilde sonuca bağlanır.

Ülkedeki evler konforlu, temiz ve kullanışlıdır. Kiraların uygun fiystlı olması ds öğrencilerin bütçeleri için uygundur. Ülkeye sadece pasaport ile vize problemi olmadan girilmektedir. Bu nedenle turistik gezilerde de kişilerin önceliğı olmaktadır. Hava ve kara yolu ile ülkeye gidilmektedir. Uçakla  bir buçuk saatte, otobüsle ise 10 saat süren bir yolculuktan sonra ülkeye giriş yapılmaktadır. Kosovadaki havalimanında 24 saat hizmet veren taksiler kişilerı istedikleri yerlere uygun fiyatlar ile götürmektedir. Kosova Üniversitesi dgs Dikey Geçiş konusu ile ilgili ya da daha farklı öğrenci meseleleri için danışmanlık firması öğrencilere bilgi akışı sağlayarak yardımcı olmaktadır. Çalışmak isteyen kişilere de en iyi şartlarda ve ücretlerde güvenli olan yerlerde iş imkanını öğrencilere en iyi şekilde sağlayarak eğitimlerine katkı sağlamaktadır.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!