Kosova Üniversiteleri Geçiş

Kosova Üniversiteleri Geçiş

Yurt dışında eğitim planlayan kişiler puan şartı olmadan Priştine Universum üniversitesine kısa sürede ön kayıt yapılabilmektedir. Üniversite işlemler için 8 adet arka planı beyaz olan biyometrik fotoğraf, ikametgah, diploma ve kimlik fotokopisi, nüfus kayıt örneği gibi kolay bir şekilde toparlanabilecek evraklar istenmektedir. Kosova Üniversiteleri Geçiş programları da dahil olmak üzere harç fiyatları son derece uygundur. Üniversitede alanında uzman akademisyen ve öğretim görevlileri bulunduğu için verilen eğitimin kalitesi son derece iyidir. Derslerde farklı bölümlerde okuyan kişiler sadece teorik değil, uygulamalı olarak da detaylı eğitim görme şansına sahip olurlar. Üniversitenin sık sık düzenlediği konferans ve seminerler de öğrencilerin gelişimine büyük katkı sağlar. Derslerde gündemi belirleyen konularda tartışılarak hareket getirilir. Hocalar kendi yaşadıkları tercrübeleri, zorlukları anlatarak öğrencilerin hayata hazırlamak konusunda katkı sağlarlar.

Priştine Universum Ünversitesinin Öğrencilere Tanıdığı İmkanlar

Üniversite liseden mezun olan kişilerden hiç bir şekilde puan şartı aramaz. İstenilen bölüme kayıt yaptırarak rahat bir eğitim süreci geçirilir. Kosova Üniversiteleri Geçiş sınavı olmadan da öğrencilere kucak açan ülkeler arasında yer alır. Kampüs içerisinde öğrencilerin keyifli zaman geçirmelerini sağlayan spor tesisleri, aktivite kulüpleri gibi seçenekler yer alır. Öğrenciler ders ve sınav stresini bu şekilde atarak rahatlayabilir. Priştine Universum üniversitesi her türlü yenilik ve teknolojik gelişmeyi yakından takip ederek üniversite donanımına dahil eder. Böylece her şey çok daha kolay ve pratik bir şekilde ilerler.

Kosova başkenti olan Priştine yaşam şekli olarak da rahat olduğundan öğrenciler her konuda rahat eder. Nüfus çoğunluğu müslüman olduğu için öğrenciler manevi anlamda ibadetlerini rahat bir şekilde yerine getirebilirler. Genç nüfus fazla olduğu için de eğlence mekanları çok fazla ilgi görmektedir. Okul dışında farklı konseptli olan yerlerde yemek yiyerek, kahve içerek güzel saatler geçirilir.

Böylece derslerdeki anlama ve buna bağlı olarak da sınavlardaki başarı oranı büyük ölçüde yüksek olacaktır. Sosyal aktivite açısından da başkente yakın olan yerler hafta sonu gezileri ile keşfedilerek zaman bu şekilde değerlendirilebilir. Ülkede mevsimler de kişileri zorlamayacak şekilde geçer. Özellikle kış aylarında ulaşımı zorlayacak bir durum asla yaşanmaz.

Bölüm seçimi yaparken el becerisi, yatkınlık ve istekler her zaman ön planda tutulursa çok daha verimli bir eğitim süreci geçirilir. Kosova Üniversiteleri Geçiş ile ilgili ya da daha farklı konularda Eurostar Yurtdışı Eğitim danışmanlığı firması öğrencilere bilgi akışısağlamaktadır. Sadece okul değil, şehirle ilgili merak edilen bir durum olduğu zaman da firma yardımcı olmaktadır. Konaklama olarak da yurt, otel ve eşyalı kiralık ev seçenekleri tercihler arasında yer alır.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!