Kosova Üniversiteleri Hukuk

Kosova Üniversiteleri Hukuk

Hukuk fakültesi eğitimi için her yıl binlerce öğrencinin başvurduğu Kosova Üniversitesi Priştine Universum Üniversitesi verdiği eğitimin kalitesi ile dünya çapında tanınan bir okuldur. Puan şartı aranmadan üniversiteye kayıt işlemi yapılır. Bu öğrenciler için avantajlı olan konular arasında yer alır. Kosova Üniversiteleri Hukuk bölümü hocaları öğrenciler için en iyi eğitim olanaklarını sunmaktadır. Derslerde son tekonoloji donanımları kullanarak her şeyin çok daha pratik bir şekilde işlemesini sağlar. Hocalar sadece teorik değil uygulamalı olarak da dersler ile ilgili katkıyı öğrencilere sağlar. Böylece her şey çok daha anlaşılır şekilde ilerlemesi sağlanır. Eğitime katkı sağlaması amacı ile okul sürekli olarak farklı konularda konferans ve seminer düzenlemektedir.

Priştine’nin Yaşam Şekli

Priştine halkı çok anlayışlı ve saygılı olduğu için öğrenciler hiç bir konuda zorlanmaz. Halkın büyük kısmı İngilizce konuştuğu için iletişim konusunda da her durumda zorluk yaşanmaz. Sonuçta yabancı bir ülke ve şehir ilk etapta herkes için zor ve endişe hissi yaratacak bir durum olmaktadır. Priştine tehlike barındırmayan, aksine oldukça huzurlu bir şehirdir. Öğrenci olarak ülkeye gelen kişiler için Priştine Universum Üniversitesi çevresinde uygun şartlarda çok sayıda ev bulunur. Evler eşyalı olduğu için bu konuda da masraf yapılmadan bir kaç arkadaş konaklama sorununu çözer. Ev dışında otel ya da yurt alternatifleri de tercih edilebilir. Bu tamamen istek ve beklentilerle paralel giden bir durumdur. Ulaşım konusunda ise otobüs ve minibüs ile şehirde istenilen noktalara uygun fiyatlar ile gidilir. İsteğe bağlı olarak taksi de kullanılır. Genç bir nüfusa sahip olan şehirde Priştine Universum Üniversitesi öğrencilerinin stres atarak eğlenebilecekleri mekanlar da oldukça fazladır. Bu mekanlarda ekonomik fiyatlarla yemek yenilip, kahve içilebilir.

Kosova Üniversiteleri Hukuk fakültesi öğrencileri okulun farklı sosyal aktivitelerine de dahil olabilir. Geniş bir yelpazeye sahip olan üniversite kütüphanesinde sakin bir şekilde ders çalışabilir. Bölümler arası farklılıklara bağlı olarak öğrenim sürelerinde değişiklikler vardır. Harçlar da son derece ekonomik imkanlar dahilinde, her ailenin bütçesine uyacak şekilde düzenlenmiştir. Eğitim sonunda meun olunurken alınan diplomanın Türkiye’ de geçerliliği vardır. Alınan diploma ile üke içerisinde istenilen kuruma başvuru yapılıp, çalışma imkanına sahip olunur. Kosova Üniversiteleri Hukuk bölümü için Priştine Universum Üniversitesinde yüksek lisans ve doktora eğitimi de yapılır. Tez hazırlama ve bilimsel konularda hocalar öğrencilere her türlü desteği sağlamaktadır.

Priştine mimari yapısı ile de turistlerin dikkatini çeken şehirler arasında yer alır. Eurostar Eğitim Danışmanlığı üniversite ve şehir konusunda öğrencilere en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. Gezilecek yerler, alışveriş yapılacak yerler konusunda öğrencileri yönlendirecek bilgiler ile olumlu anlamda etkiler. Çalışmak isteyen kişilere iş bumak konusunda da yardımcı olarak ailelerine ve eğitimlerine katkı sağlamalarına vesile olur.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!