Kosova Üniversiteleri Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Kosova Üniversiteleri Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Üniversite eğitimi için taban puan sorunu olmadığı için yurt dışındaki okullar ilk tercih sebebi oluyor. Priştine Universum üniversitesi uygun harç fiyatları ve verdiği eğitimin kalitesi ile de ilk olarak değerlendirilen alternatifler arasında yer alır. Kosova Üniversiteleri Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümü çok yönden avantaj sağlayan ve üniversitenin bölümleri arasında yer alır. Derslerde verilen teorik bilgilerin dışında, anlatılan tüm bilgiler için uygulamalı olarak eğitim verilmektedir. Bu her şeyin çok daha net bir şekilde algılanmasını sağlar. Dersler ilk yıllarda okul içindeki sınıflarda, sonrasında ise hastane ve rehabilitasyon merkezlerinde görsel ve pratik olarak uygulamalar yapılır.

Priştine Universum Üniversitesinin Sunduğu Ayrıcalıklar

Üniversitede her türlü yeni teknolojik donanımlar bulunur. Dünyadaki tüm yenilikleri yakından takip edilerek bununla ilgili tüm cihaz ve farklı uygulamalar okul bünyesine dahil ediliyor. Böylece her şey çok daha akıcı ve anlaşılır bir şekilde ilerler. Alanında uzman akademisyen ve öğretim görevlileri derslerde her şeyi detaylı bir şekilde anlatarak öğrencilere en iyi şekilde yararlı oluyorlar. Keyifli geçen derslerde hocalar kendi tecrübelerini, yaşadıkları zorlukları da anlatarak onların mesleki kariyerlerine katkıda bulunurlar. Priştine Universum üniversitesi kendi imkanlarıyla sık sık konferans ve seminerler düzenleyerek öğrencilerin vizyonunda ve bakış açılarında gelişimler olmasını sağlarlar. Dersler dışında okuldaki müzik, karikatür ve tiyatro klüplerinde eğlenceli dakikalar geçirilir.

Priştine yaşam şekli olarak da son derece rahat olan şehirler arasında yer alır. Gıda ve giyim alışverişlerinde son derece uygun fiyatlıdır. İklim olarak da ılıman olan şehirde özellikle kış ayları hayatı zorlamayacak şekilde geçer. Halkın büyük bir çoğunluğu İngilizce konuştuğu için iletişim konusunda asla zorluk çekilmez. Halk cana yakın ve yardımsever olduğu için öğrencilerin eğitim süreci bu yönden gayet rahat geçer. Şehir güvenilir olduğu için aileler açısından da içleri rahatlatan şekildedir. Öğrencilerin yemek yiyecekleri, kahve içecekleri mekanlar da şehir merkezinde ve okul yakınlarında farklı konseptlerde uygun fiyatlar ile bulunur.

Kosova Üniversiteleri Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun olan kişinin diploması Türkiye’de geçerlidir. Bu öğrencilerin okul seçimindeki en dikkat edilen detaylar arasındadır. Öğrenciler kalacak yer konusunda da okul yakınlarındaki otel ve yurt seçenekleri ilk etapta tercih edilir. Sonrasında zaman ilerledikçe bir kaç arkadaş birleşerek eşyalı kiralık ev alternatifini değerlendirir. Kiralık ev ilanlarına internet ya da gazetelerden ulaşılabilir. Fiyatlar da son derece uygundur. Şehir içi ulaşımında da otobüs ve minibüs kullanılmaktadır. İsteğe bağlı olarak taksi de tercih edilebilir.

Kosova Üniversiteleri Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümü ile ilgili detaylar, şehir ile ilgili bilinmesi gereken şeylerin bilgileri Eurostar Eğitim Danışmanlığı firması tarafından öğrencilere sağlanır. İş bulma konusunda da firma öğrencilere güvenilir yerlerde imkan sağlayarak eğitimlerine katkıda bulunmalarına yardımcı olmaktadır.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!