Kosova Üniversitesi Yurtları

Kosova Üniversitesi Yurtları

Yurtdışında eğitim almak artık eskisi kadar zor ve pahalı değil sevgili gençler. Gerçekten uygun rakamlara, kaliteli eğitim sunan seçkin okullarda hayalini kurduğunuz mesleğin eğitimini alabilirsiniz. Bunu ülkemize son dere yakın olan genç ülkelerde yapabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kurumlarımız olarak, kesinlikle Kosova Cumhuriyeti’ni planlarınız arasına almanızı tavsiye ederiz. Son dönemde, bu ülkeye gençlerimizin talebi ve dolayısıyla eğitimden memnuniyeti inanılmaz fazla. Bunda son derece haklı nedenler olduğunu belirtelim.

Ülke birçok açıdan, gençlerimiz için avantajlarla dolu. Kosova Cumhuriyeti nüfus yoğunluğu bakımından, ülkemize çok yakın bir kültürde yaşayan insanların olduğu bir ülkedir. Müslüman Arnavutlar ile Türkler nüfus içinde önemli sayıya sahiptir. Ülkemizden ülkeye gelen gençler zorlanmadan, yabancılık çekmeden yaşamlarını sürdürürler, ibadetlerini yaparlar.

Uygun Maliyetli Yurtlar

Kosova Cumhuriyeti, başta başkent Priştine olmak üzere, hem doğal güzelliklerini korumuş, hem de modern altyapılarını hazırlamış, hem modern, hem de geleneksel özellikleri ile öne çıkan kentlerdir. Ulaşım, yeme içme, barınma ve genel yaşam giderleri noktasında ekonomik olanaklar sunmaları da öğrenciler için bulunmaz bir fırsattır. Bu fırsatları sunan eğitim kurumlarının başında Priştine Universum üniversitesi gelmektedir. Üniversite 2005 yılında kurulmuş, 2012 yılında olanaklarını daha da genişleterek iki kampusa yayılır şekilde eğitim vermeye başlamıştır. Özellikle, Kosova Üniversitesi yurtları bakımından öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılar özellikleri ile beğeni kazanmakta, öğrencileri memnun etmektedir. Kosova Ünversitesi yurtları arasında, Universum Üniversitesi konaklama seçenekleri açısından, bol seçenekli ve güvenli özellikleriyle dikkat çekmektedir.

Kosova Üniversitesi yurtları olarak, hem Universum Üniversitesi içinde, hem de kampus yakınlarında konaklama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Yurtlar, tek veya daha fazla kişilik olarak, bayan ve erkek öğrenciler için özel şekilde tasarlanmıştır. Güvenli, huzurlu, temiz ve bakımları düzenli aralıklarla yapılan tesislerdir. Öğrencilerin derslerini çalışabilmeleri için özel alanlar da bulunmaktadır. Banyo ve duş sistemleri de, ısıtma soğutma sistemleri de mevcuttur. Uygun fiyatları ile konaklama yapabilirsiniz. Yurt seçenekleri yerine, kiralık oda, ev, daire seçeneklerini de değerlendirmek mümkündür. Apart seçenekler de bulunabilir. Daire satın almak da mümkündür. Uygun rakamlarla hem konaklayabilirsiniz, hem de geçimizi sağlayabilirsiniz.

Kosova ve başkent ekonomik bir ülkedir. Geçimizi zorlanmadan sağlayabilirsiniz. Ayrıca, Universum üniversitesi harçları da ülkemiz kıyaslandığında son derece makuldur. Ülkemizde ortalama bir kolejin ücretlerini geçmez. Özel üniversitelerle birlikte kesinlikle kıyaslanmaz. Bu uygun rakamların avantajlarından kesinlikle yararlanmalısınız. Karşılığında, Avrupa’nın merkezinde bir ülkede, seçkin bir üniversitede eğitim alacaksınız. Universum Üniversitesi, öğrencilerimizi sadece diplomaları ile sınav sistemi ya da taban puanı olmadan kabul etmektedir. Ülkemizden hocalarımız da derslere katkıda bulunmaktadır. Mükemmel bir eğitim seçeneğini yakalamak için siz de harekete geçmelisiniz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!