Kosova Üniversiteleri İnşaat Mühendisliği

Kosova Üniversiteleri İnşaat Mühendisliği

Üniversite eğitimi almak her liseden mezun olan gencin hayalidir. Priştine Universum Üniversitesi puan şartı aranmadan öğrencilerin kayıt işlemlerini tamamlayarak istenilen bölümde okuması için eniyi imkan ve koşulları onlara sunmaktadır. Kosova Üniversiteleri İnşaat Mühendisliği İngilizce destekli olarak eğitim imkanı sağladığı için derslerdeki adaptasyon ve algılama konularında büyük fayda sağlarlar. Bu duruma paralel olarak sınavlarda da başarı elde edilir. Mühendislik ile ilgili teorik bilgilerin dışında uygulamalı olarak da hocalar tarafından destek verilir.

Alanında uzman olan öğretim görevlileri öğrencilerin en iyi şekilde yetişmesi açısından ellerinden gelen her şeyin daha da fazlasını yaparlar. Sık sık düzenlenen konferanslarda aktarılan bilgiler de öğrencilerin mesleki olarak verimliliklerini arttırır. Hocalar kendi tecrübelerini ve karşılaştıkları zorlukları derslerde aktarark onların gelişmesini büyük ölçüde arttırmaktadır. İyi bir kariyer yapmakisteyen kişilerin ilk tercihi olan Priştine Universum Üniversitesi uygun harç fiyatları ile de ekonomik anlamda kişilere zorluk çıkarmaz.

Kosova Üniversiteleri İnşaat Mühendisliği bölümü ile ilgili kayıt ve buna benzer konularda Eurostar Eğitim Danışmanlığı en iyi şekilde yardım sağlamaktadır. Sadece okul ile ilgili değil şehrin güzellikleri, çalışmakisteyen kişiler için iş imkanı sağlama gibi konularda da her türlü desteği sağlar. Priştine Universum Üniversitesi öğrencilerinin kampüs içinde keyifli zaman geçirecekleri müzik, karikatür, tiyatro gibi alanlarda olan kulüpleri bulunur. Belirli günler toplanan öğrenciler güzel dakikalar geçiree az da olsa sınav ve okul stresinden bu şekilde biraz uzaklaşır. Derslerde kaynak sağlayacak olan kitaplara da okulun kütüphanesinden ulaşılır.

Kosova İklimi Nasıldır?

Türkiye ile benzerlik gösteren Kosova iklim olarak da büyük benzerlik taşır. Ilıman olan iklim öğrencilerin rahat bir şekilde öğrencilik yaşamlarını kolaylaştırır. Kış aylarında zorlayıcı şartlar da asla yaşanmaz. Mimari olarak da hala Osmanlıdan kalam eserlerin bulunduğu Priştine tarih kokmaktadır. Turistik olan geziler düzenlenerek her şey en güzel şekilde gezilir. Farklı şehirleri de gezmek için günlük kiralık araba kiralayarak çok daha konforlu bir şekilde seyahat edilir.Benzin fiyatları düşük olduğu için bu seçenek çok cazip gelmektedir.

Kosova Üniversiteleri İnşaat Mühendisliği bölümünden inşaat teknikerliği yapı denetimi, imşaat teknolojisi,kara yolu ulaşımı ve trafik raylı sistemler yol teknolojisi gibi çok sayıda bölüme geçiş yapılır. Ülkenin para birimi eurodur. Piriştine ve diğer şehirlere Türk yatırımcılar özellikle sağlık ve inşaat sektöründe fazlasıyla yatırım yapıyorlar. Ülkeye vize sorunu olmadan sadece paaport ile hava ve kara yolculuğu yaparak gidilmektedir. Şehir içi ulaşımda da otobüs ve minibüs alternatifi ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Konaklama konusund da priştine universum üniversitesi çevresindeki ev, otel ve yurt seçenekleri değerlendirilir. Eşyalı kiralık evler özellikle ev ortamından uzaklaşma istemeyenler için en iyi tercihler arasında yer alır. Masraflar bir kaç arkadaş tarafından bölüşülürse çok daha ekonomik şekilde kalınacak yer konusu sonuca ulaşır.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!