Kosova Üniversiteleri Psikoloji

Kosova Üniversiteleri Psikoloji

Binlerce kişinin başvurduğu Priştine Universum Üniversitesi avrupa standartlarında eğitim veren ve teknolojik yenilikleri takip eden okullar arasında yer alır. Kosova Üniversiteleri Psikoloji bölümünde verilen eğitimde her türlü olanak ve imkanları sağlar. Derslerde öğrencilerin rahat etmesi ve her şeyi daha iyi algılaması açısından her türlü teknolojik donanım kullanılır. Bir yıl hazırlık süreci ve 1 yıl da staj süresinin olduğu eğitim kapsamında verimli bir öğrenim süresi geçirilmiş olur. İnsanların ruh durumlarının analiz edilip çareler bulunduğu bölümde bu duruma uygun şekilde en iyi eğitim alanında uzman olan hocalar tarafından verilmektedir. Hocalar her şeyin analizi konusunda derin ve detaylı bilgileri öğrencilerisıkmadan aktarır. Bölüm ile ilgili konferans ve seminerler de sürekli olarak düzenlenmektedir. Bu eğitim alan öğrencilerin gelişimi açısından olumlu katkı sağlar.

Priştine Universum Üniversitesinin Öğrencilere Sunduğu Avantajlar

Puan şartı aranmadan istenilen bölüme kolay bir şekilde bulunacak belgeler ile kayıt işlemi yapılmaktadır. Eurostar Eğitim Danışmanlığı ön kayıt şartları ile ilgili öğrencilere detaylı olarak bilgi akışı sağlar. Kosova Üniversiteleri Psikoloji bölümü öğrenim süresi sona erince mezuniyette alınan diplomanın Türkiye’de geçerliliği vardır.Alınan diploma ile istenilen yere başvurularak iş bulma imkanına sahip olunur. Bu durum öğrenciler için büyük avantaj sağlar. Lisans eğitimi için tercih edilen Priştine Universum Üniversitesi ekonomik şartlarda öğrencilere en iyi imkanları sunmaktadır. Kampüs içinde laboratuvar, kütüphane, farklı alanlarda faaliyet gösteren ve öğrencilerin keyifli zaman geçirmesini sağlayacak kulüpler yer alır. Üniversitedeki akademisyen ve öğretim görevlileri alanında en iyi olan kişilerden oluşmaktadır. Bu öğrencilerin gelişimi ve hocaların tecrübelerini yansıtması ile daha da iyi bir şekle kavuşacaktır.

Her geçen sene kendini geliştirip başarı grafiğini yukarıya taşıyan Priştine Universum Üniversitesi her geçen gün daha fazla öğrencinin dikkatini çekerek başvuruları kabul eder. Kosova Üniversiteleri Psikoloji bölümü lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimi için her türlü bilimsel desteği öğrencilere sağlar.

Priştine yaşam şekli olarak da kolay bir şehir olduğu için öğrencilerin hayatlarını kolay bir şekilde geçirmelerini sağlar. Halk İngilizce konuştuğu için iletişim ve anlaşma konusunda asla zorluk çekilmez. Halkın büyük bir kısmı da müslüman olduğu için ibadetlerini rahat bir şekilde çekinmeden yapabilirler. Ulaşım ve konaklama konuları da öğrencilerin en önemsediği konular arasında yer alır. Minibüs ve otobüs şehiriçi ulaşımda cazip fiyatlar ile istenilen yere kişileri götürmektedir. Kalınacak yer konusunda ise, Priştine Universum Üniversitesi yakınlarındaki otel, yurt ve apart tarzı yerleri ilk etapta tercih etmektedir. Zaman ilerledikçe ev ortamına özlem duyanlar için eşyalı kiralık ev seçenekleri oldukça cazip gelmektedir. İlanlar gazete ve internet sitelerinde yer alır. Kullanışlı, temiz ve uygun fiyatlı olan evlerin masrafları bir kaç öğrenci tarafından bölüşüldüğü zaman çok daha ekonomik koşullar elde edilmiş olur.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!