Kosova Üniversitesi Türkçe Eğitim Dilinde Verilen Bölümler

Kosova Üniversitesi Eğitim Verilen Bölümler

Kosova Üniversiteleri gibi, hem eğitim kalitesi yüksek, hem de ekonomik rakamlarda olan üniversiteleri değerlendirmeniz son derece yerinde olacaktır. Bunun için şubelerimizle iletişime geçebilirsiniz. Ülkemizden öğrenciler için özel kayıt kontenjan fırsatlarını değerlendirin ve kaydınızı yaptırın. Gün geçmesin ki, Kosova Üniversiteleri hakkında bir olumlu gelişmeyi daha duymayalım. Kosova Cumhuriyeti kısa sürede son derece kaliteli üniversiteleri ile ilgi çekmeye başlamıştır. Ülkenin bu kadar seçkin üniversitelerin olması kesinlikle rastlantı değildir.

Ülke okuma yazma oranı son derece yüksek oranlarda olan eski Yugoslavya’nın eğitime verdiği önemi miras almıştır. Öte yandan, Birleşmiş Milletler tarafından belirlenen eğitim kriterlerine harfiyen uyulmaktadır. Buna bağlı olarak, ana sınıfından üniversiteye kadar kaliteli bir eğitim çizgisi ortaya çıkmaktadır. Üniversitede gençler gerçekten özenli bir eğitime tabi tutulmaktadır. Bu özen her kurumda olmakla birlikte, en fazla Universum Üniversitesi’nde kendini göstermektedir.

Kosova Üniversitesi Eğitim Verilen Bölümler İngilizce

Başkent Priştine’nin gözde eğitim kurumlarından olan Universum Üniversitesi 2005 yılından bu yana eğitim vermektedir. Öğrencilerimiz de bu okulun bir parçası olmaktan son derece memnundur. Öte yandan, birçok avantajla her sene yeni öğrencilerimiz de kayıt için gönüllü olmaktadır. Siz de bu şanslı öğrencilerden biri olabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizinle olmaktan, sizlere, siz değerli gençlerimize yurtdışı eğitim olanaklarını sunmaktan memnuniyet duymaktayız.

Kosova Üniversitesi İngilizce eğitim dilinde verilen bölümler olarak, ülkenin en önemli üniversitesi olan Priştine Universum Üniversitesi’nde eğitim alma ayrıcalığını yaşayacaksınız. Kaydınızı hemen yaptırabilirsiniz. Universum Üniversitesi Kosova Üniversitesi İngilizce eğitim dilinde verilen bölümler olarak, size özel eğitim seçenekleriyle beklentilerinizin de üzerinde bir eğitim kalitesi sunacaktır. Okulun İngilizce destekli bölümleri olarak, hukuk fakültesi, inşaat mühendisliği fakültesi ve mimarlık fakültesi olarak sayılabilir. Hukuk fakültesi, inşaat mühendisliği fakültesi ve mimarlık fakültesi seçeneklerinde ülkemizdeki fakültelerdeki müfredatın aynısı uygulanmaktadır. Ülkemizle aynı eğitim sistemine dahil şekilde eğitim alacaksınız. Ayrıca, ülkemizde diplomalarınız tanınacak. Bunu da önemle eklemekte fayda var. YÖK tarafından tanınan diplomalarınızla ülkemizde hem kamu kurumlarında, hem de özel sektörde çalışabilirsiniz.

Kosova Üniversitesi eğitim verilen bölümler gençlerimizin geleceğine yön verecek, sadece ülkemizde değil, aynı zamanda Avrupa Ülkelerinde de çalışma olanağını yakalayacaksınız. İsterseniz ülkemizde, isterseniz AB ülkelerinde kariyerinizi planlayabilirsiniz. Universum Üniversitesi Türkiye’den öğrencilerimizi sınavsız olarak kabul etmektedir. Bu inanılmaz bir avantajdır değerli gençler. Avrupa’nın en kaliteli üniversitelerinden birinde eğitim alma şansını yakalayacaksınız ve diplomanız uluslararası anlamda geçerli olacak. Ekonomik şartlarda bir öğrenci olarak geçimizi sağlayabilir ve üniversite harçlarını öderken de zorlanmayacaksınız. Mezun olduktan sonra, sınavsız olarak yüksek lisans yapabilirsiniz. Ardından doktora eğitiminize de devam edebilirsiniz. Her anlamda başarılı bir eğitim ve geçerli bir diploma almak için büyük bir şans sizlerin olacak.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!