Kosova Eğitim Danışmanlığı

Kosova Eğitim Danışmanlığı

Yurt dışında eğitim görmek isteyen kişilerin sayısıher geçen sene arttırmaktadır. Kosova bu yönden en fazla ilgi gören üniversiteleri bulunan ülkeler arasında yer alır. Kosova Üniversitesi Priştine Universum üniversitesi için ön kayıt yaptırmak son derece kolay.  Diploma ve kimlik fotokopisi, ikametgah, nüfus kayıt örneği, 8 adet arka planı beyaz olan biyometrik fotoğraf ön kayıt için yeterli olmaktadır. Tüm bu evralar kısa sürede temin edebilecek belgelerdir. Üniversite kapsamında farklı fakülte ve bölümler yer alır. El becerisi ve yeteneğe bağlı olarak bölümseçimi yapıldığı zaman başarı çok daha kısa sürede ve devamlılığı olacak şekilde gerçekleşir. Kosova Eğitim Danışmanlığı bu konuda yönlendirici olmaktadır.

Priştine Üniversum Üniversitesi Eğitim Programı

Üniversitede alanında uzman ve donanımlı hocalar olduğu için dersler oldukça verimli geçer. Sadece teorik bilgiler değil aynı zamanda uygulamalı olarak da verilen eğitim çok daha anlaşılır bir şekilde devam eder. Böylece derslerdeki ve buna oranla sınavlardaki başarı da artar. Derslere takviye olması açısından sık sık okul tarafından düzenlenen konferans ve seminerler öğrencilerin gelişimi açısından önem taşır. Her bölümün eğitim süresinde farklılık vardır. Staj ya da hazırlık dönemi gerektiren durumlar da olmaktadır. Priştine Universum üniversitesi kampüsü içinde yer alan spor salonları ve aktivite alanları öğrencilerin stres atması için kullanılır. Ayrıca okul içindeki laboratuvarlar, kaynak için kullanılan geniş kütüphaneler öğrenciler için sürekli olarak yenilenir. Her türlü donanım en yeni teknolojik cihazlardan oluşmaktadır. Kosova Eğitim Danışmanlığı her türlü okul bilgisini ya da soruları detaylı olarak yanıtlamaktadır.

Priştine yaşam şekli olarak da oldukça kolay bir şehirdir. Halk sevecen, cana yakın ve saygılı davranışları olan kişilerden oluşuyor. Çoğunluğu da konuştuğu için iletişim konusunda hiç bir şekilde zorluk yaşanmaz. Alışveriş konusunda da gıda ya da giyim alanındaki şeyler uygun fiyatlıdır. Ülkeye sadece pasaport ile vize sorunu olmadan uçak ve otobüs yolculuğu ile giriş yapılmaktadır. Havalimanında 24 saat çalışan taksiler yolcuları istedikleri yere uygun fiyatlar ile götürmektedir. Şehir içi ulaşımında ise minibüs ve otobüs halk tarafından yoğun bir çoğunlukla kullanılır. Okul gidiş dönüşlerinde de öğrenciler bu seçenekleri kullanır. Nerede kalınacak sorusu için de ilk etapta otel ve yurt seçenekleri kullanılıyor. Sonrasında uygun fiyatlı olan eşyalı kiralık ev seçenekleri de öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Evler temiz, kullanışlı ve konforludur. Masraflar da bölüşüldüğü zaman her şey çok daha ekonomik şartlarda olacaktır.

Ülkede Osmanlı döneminden kalma çok sayıda eser bulunmaktadır. Bu yapıları ziyarete gelen turistler için de en fazla merak edilen yerler buralardır. Öğrenciler için de hafta sonu gezileri yaparak değerlendirecekleri seçenekler arasında yer alır. Kosova Eğitim Danışmanlığı ile ilgili Eurostar danışmanlk firması öğencileri en iyi şekilde yönlendirerek bilgi vermektedir.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!