Kosova Üniversitesi İstanbul Bürosu

Kosova Üniversitesi İstanbul Bürosu

Kosova Üniversiteleri’ne gençlerimizin ilgisi her geçen gün artmaktadır. Bunda son derece haklı nedenler vardır. Geçmişte yurtdışında üniversite eğitimi denince akla sadece İngiltere ya da Fransa gibi son derece belirli ve pahalı Avrupa ülkeleri ile ABD üniversiteleri gelirdi. Bu üniversitelerde çok yükse gelir grubunda olan gençler eğitim alabilirdi. Burs imkanları da son derece ksııtlı idi. Bunlar artık geçmişte kaldı. Günümüzde ülkemize çok yakın olan Avrupa Ülkelerinde, özellikle Balkan ülkelerinde son derece seçkin üniversiteler bulunmaktadır. Bu üniversitelerde ülkemizdeki en iyi fakültelerle eşdeğer şekilde eğitim alabilirsiniz. Bu ülkelerin başında 2008 yılında NATO güvencesinde bağımsızlığını ilan eden Kosova Cumhuriyeti gelmektedir.

Kaliteli Danışmanlık Firması

Kosova’da seçkin üniversiteler bulunmaktadır. Başkentte bulunan ve 2005 yılından bu yana eğitim hayatında olan Priştine Universum Üniversitesi bunların başında gelmektedir. Değerli gençlerimiz, bu kurumun size mükemmel bir meslek eğitimi ve gelecek sunacağından emin olabilirsiniz. Kosova Üniversitesi İstanbul Bürosu hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz. Yılların tecrübesi ile Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kurumlarımız olarak sizlerleyiz. Ülkemizin hemen her büyük kentinde şubelerimiz bulunmaktadır. Her zaman sizleri bekliyoruz. Şahsen ve ailenizle gelebilirsiniz. Profesyonel öğrenci danışmanlarımızdan en doğru yardımı alabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden, çağrı merkezimiz üzerinde iletişim kurabilir ve bilgi alabilirsiniz. Kosova Üniversitesi İstanbul Bürosu hizmetlerimizle de sizleri beklemekteyiz. Bu seçkin üniversitedeki Türk öğrencilerimiz için olan kontenjanlarımızdan yararlanmanızı önermekteyiz.

Kosova Üniversitesi İstanbul Bürosu

hizmetlerimizle bugüne kadar birçok gencimizin bu seçkin eğitim kurumunda üniversite eğitimlerini almalarını sağladık. Sizlere de sonuna kadar yardımcı ve destek olacağımızdan emin olabilirsiniz. Priştine Universum Üniversitesi Doğu Avrupa’nın en önemli yüksek eğitim kurumlarından biri olma yönünde emin adımlarla ilerlemektedir. Türk öğrencilerimiz, sınav şartı ve ülkemizdeki giriş sınavlarına kesinlikle tabi olmadan kayıt olmaktadır. Lise diplomanızla ve öğrenci danışmanlarımızın rehberliğinde hazırlayacağınız belgelerinizle kayıt işlemlerinizi yapacaksınız. Okulun diğer bölümlerinde de gerçekten seçkin bir eğitim verilmektedir ve yine sınavsız olarak başvurabilir, bu bölümlerin bir öğrencisi olabilirsiniz.

Mezun olduğunuzda ülkemizde tanınan diplomalarınızla kariyerinizi hemen ve sene kaybı olmadan şekillendirebilirsiniz. Ayrıca Avrupa ülkelerinde çalışma olanaklarınızı da planlayabilirsiniz. Lisans eğitimi size sunulan tek seçenek olmayacaktır. Dikey geçiş ve lisans tamamlama imkanları da sizleri bekliyor değerli gençler. Mutlaka bu harika eğitim fırsatlarından yararlanın. Yüksek lisans ile doktora eğitimlerinden yararlanmanız da sizi gerçekten bir değil birkaç adım öne taşıyacak. Son derece iyi bir eğitim programında, sınavsız şekilde kabul edilerek bu fırsatları değerlendirebilirsiniz. Ekonomik olanaklar bir öğrenci olarak hem kendinizin, hem de ailenizin bütçesini zorlamadan eğitim almanızı sağlayacaktır. Okulun harçları uygun rakamlarda olup, aynı zamanda Kosova gerçekten ucuz bir ülkedir.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!