Kosova Otobüs Tren-Uçak Seferleri (Piriştine – İstanbul)

Kosova Otobüs Tren-Uçak Seferleri (Piriştine – İstanbul)

Her yıl çok sayıda kişi üniversite eğitimi için yurt dışını tercih etmektedir. Bu ülkelerin başında Tü Kosovarkiye’ye olan yakınlığı ve çok sayıda ulaşım seçeneği ile Kosova gelmektedir. Kosova otobüs- tren-uçak seferleri ( Piriştine – İstanbul ) uçak seçeneğinde çok sayıda firmanın her gün düzenlediği seferler ile kısa sürede ulaşım imkanı öğrencilere avantaj sağlamaktadır. Özellikle yoğunluğun olduğu dönemlerde ve mevsimlerde ek seferler olduğu için bu konuda herhangi bir şekilde sıkıntı yaşanmaz. Yolculuk toplamda  bir buçuk saat sürmektedir. Ülkeye vize olmaması da öğrencilerin üniversite tercihleri arasında olmasındaki en önemli olan etmenler arasında yer almaktadır. Bu konuda yorucu olan prosedürlerle uğraşıp, zaman kaybetmek zorunda kalınmadan ülkeye giriş imkanı sağlanmaktadır.

Kosova Otobüs Tren-Uçak Seferleri (Piriştine – İstanbul)

Piriştina’da bulunan havalimanından şehir merkezine gelmek maksimum 20 dakika sürmektedir. Buradan taksi ya da farklı ulaşım araçları da tercih edilerek istenilen noktalara ulaşım kısa sürede sağlanmaktadır. Kosova otobüs- tren-uçak seferleri ( Piriştine – İstanbul ) arasında yer alan otobüs yolculuğu 877 km sürmektedir. Bulgaristan yolundan gidilen ülkeye toplamda 10 saat 20 dakika otobüs yolculuğu sonunda ulaşılmaktadır. Bu konuda da farklı otobüs firmaları tercih edilerek ülkeye ulaşabilmek mümkündür. Genellikle çok eşya taşıyan ya da uçak fobisi olan kişiler bu şekilde bir seçeneği değerlendirebilir.

Kosova’da Şehir İçi Ulaşım Nasıl?

Bütçesi kısıtlı olan öğrencilerin şehrin içinde rahat bir şekilde herhangibir maddi sıkıntı yaşamadan ulaşım araçlarını kullanma şansı bulunmaktadır. Otobüs ve dolmuş gibi seçenekler uygu ücretlendirmeler ile merkezi olan noktalara kişileri taşımaktadır. Maddi olarak bütçesi daha iyi durumda olan öğrenciler de taksiyi çok rahat bir şekilde güvenilir şekilde kullanabilirler. Özellikle uçakla ülkeye gelen kişilerin ilk olarak sorguladıkları merkeze nasıl gidilir durumudur. Bu konuda kafalarda kesinlikle hiç bir şekilde soru işareti olmadan gün içinde ya da akşam sürekli olarak ulaşım araçları bulunmaktadır. Sık aralıklarla kalkan ve farklı şehirlere gidilmesini sağlayan otobüsler de Piriştine Havalimanında bulunmaktadır.

İsteğe bağlı olarak havalimanı içinden farklı firmalar aracılığıyla araba kiralayarak gidilmek istenilen noktaya ulaşımda tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Genellikle turistik amaçlı olarak ülkeye gelenler bu şekilde çok daha rahat bir yolculuk yapmaktadır. Öğrenciler de bir arabayı dolduracak kadar oldukları zaman bütçelerini birleştirerek bu şekilde çok daha konforlu bir şekilde merkeze yolculuk yapma şansını yakalamış oluyorlar. Taksilerin 24 saat hizmet vermesi uçak bileti alırken kişilerin kafasını büyük oranda rahatlatmaktadır. Gece ya da sabahın erken saarlerinde dahi olsa ulaşım aracı bu şekilde bulabilmek mümkün olmaktadır.

Öğrencileri Kosova otobüs- tren-uçak seferleri ( Piriştine – İstanbul ) konusunda öğrencileri en doğru şekilde danışman olan firma yönlendirecek ve detaylı olan bilgileri verecektir. Bu konuda kafalardaki soruları da en doğru şekilde cevaplamaktadır.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!