kosova işletme ve teknoloji üniversitesi

İşletme ve Teknoloji Üniversitesi

Türkiye’den Kosova’ya Ulaşım;

Kosova mesafe açısından Türkiye’ye çok yakındır. İstanbul’dan günlük uçuşlar vardır. Uçuş süresi 75 dakika olup, Türk vatandaşlarının ülkede serbest vizeleri bulunmaktadır. Uçak bileti söz konusu olduğunda, diğer ülkelere göre çok daha düşük bir fiyata uçak bileti alınabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

 

Kosova Üniversitesi'ne kabul prosedürü, doğrudan öğrencilerin mezun oldukları okula değil, diploma durumlarına bağlıdır. Öğrenciler lise, önlisans, lisans, yüksek lisans diplomasına sahip oldukları takdirde yükseköğretim sürecinde kendilerine yer bulacaktır.

Çok sayıda kafe ve restoranın olduğu bir sokakta kendinizi yabancı gibi hissetmeyeceksiniz. Canınızın çektiği yiyecek ve içecekler için en yüksek doları ödeyebilecek ve ekonominizi sarsmayacak şekilde bu ülkede geçimini sağlama fırsatına sahip olacaksınız. Cadde üzerinde yer alan kafeler ve tatlıcılar sizi tatmin ederken olsa da, yol boyunca karşınıza çıkan saat kuleleri ve heykellerle de vakit geçirebilirsiniz.


Puanla
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!