2 Yıllık İnşaat Teknisyenlerine İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık İnşaat Teknisyenlerine İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

Kosova Cumhuriyeti güvenle ve huzurla kalkınma sürecine devam eden bir ülkedir. Ülke eğitime son derece önem vermektedir. Köklü birkaç üniversitesi giderek Doğru Avrupa’da önemli yüksek öğrencim kurumları haline gelmiştir. Bunlardan biri de Priştine Universum Üniversitesi’dir.

Okul başkentin önemli eğitim kurumlarından biri olup, araştırma merkezi ile de ilktir. Öte yandan, iki kampusa yayılan önemli bir akademik kurumdur. Avrupa’nın birçok ülkesinden öğrenciler Kosova’lı öğrencilerle birlikte eğitim almaktadır. Türkiye’den çok sayıda öğrenci da bu seçkin kurumda, gerçekten avantajlı şekilde okumaktadır. Öğrencilerimiz sınav şartı e taban puan uygulaması olmadan üniversiteye kabul edilmektedir. Lisans eğitimi, lisans tamamlama ve dikey geçiş imkanları için aynı durum geçerlidir. Yüksek lisans ve doktora eğitimi imkânları da öğrencilerimize aynı şekilde sunulmaktadır.

İngilizce Destekli Eğitim

Dikey geçiş eğitimi imkânı noktasında son derece avantajlı bir bilgiyi siz değerli gençlerimizle paylaşmak isteriz. 2 yıllık inşaat teknisyenlerine inşaat mühendisliği dikey geçiş imkânı sunulmaktadır. Bu imkân son derece avantajlı bir uygulamadır ve kesinlikle değerlendirmeniz gerektiğini Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kurumları olarak belirtmekteyiz. Yılların tecrübesiyle, sizlere geleceğinizi şekillendirecek fırsatı sunmak isteriz. Ülkemizin 2 yıllık inşaat teknisyenliği bölümlerinden mezun olan gençlerimiz, sadece iki sene daha eğitim alarak inşaat mühendisliği diplomanızı alabilirsiniz. Bunun için gerekli olan tek detay ise 2 yıllık inşaat teknisyenliği diplomanızın olmasıdır.

2 Yıllık İnşaat Teknisyenlerine İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

günümüzün ve aslında tüm zamanların en önemli mesleklerinden biri olan inşaat mühendisliği diplomanız olacaktır. İnşaat mühendisliği bölümünde, öğrencilerimiz için İngilizce destekli şekilde eğitim verilmektedir. Bu sayede gençlerimiz, ülkemizdeki ile eğitim sistemine, müfredata bağlı olarak derslerini görmektedir. İngilizce destekli eğitim yıllarınızda, ülkemizden hocalarımız ve üniversitede eğitim veren seçkin isimler derslere girecektir. Gerçekten donanımlı, mükemmel bir eğitimle, sadece iki sene daha eğitim alarak diplomanızı elinize alacaksınız. Diplomalarınız ülkemizde tanınacaktır. YÖK tarafından tanınan diplomalarınız sayesinde, inşaat mühendisliği kariyerinize hemen başlayabilirsiniz. Avrupa Ülkelerinde de diplomaların geçerli olduğunu belirtelim. Priştine Universum Üniversitesi bir Avrupa Üniversitesidir. Avrupa Üniversite eğitim kriterlerine uygun olarak eğitim verilmektedir.

Üniversitede öğrencilerimiz sınavsız olarak kabul edilmektedir. Lisans yıllarınızı son derece elit ve uluslararası bir ortamda geçirebilirsiniz. Ayrıca, dikey geçiş ile sınıflarınızı bir sene kaybı olmadan eğitim alacaksınız.  Ülkemizdeki eğitiminiz geçerli sayılacak ve diplomanızla dikey geçiş kaydınızı yaptırdıktan sonra, senelerinizi mükemmel bir eğitimle tamamlayacaksınız. Bir inşaat mühendisi olarak diplomanızla, isterseniz ülkemizde, isterseniz Avrupa ülkelerinde kariyer yapabileceksiniz. YÖK tarafından tanınan diplomalar ile ülkemizde hem kamu kurumlarında, hem de özel sektörde çeşitli alanlarda mesleğinizi yapabilirsiniz. Son derece mükemmel bir üniversitede, uygun harç rakamları ile, ekonomik yaşam giderlerinden zorlanmayacak, bir teknisyen iken mühendislik diplomanızı almaya hak kazanacaksınız.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!